Oyuncu Kadrosu

Zemheri Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (TAM KADRO)

Birçok yeni yapıma imza Atan AY Yapım, Zemheri dizisi hazırlıklarına başladı. Bizlerde Zemheri oyuncu kadrosu hakkında edindiğimiz bilgileri sizler ile paylaşalım dedik. Uzun zamandır dizi hazırlıkları devam etmekte ve son olarak fragmanı yayınlanması ile birlikte Ocak aynında dizinin başlayacağını öğrendik. Birçok kitle tarafından sevilecek olan dizi oldukça güzel ve büyük kadrosu ile izleyicileri etkileyecek gibi duruyor. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Zemheri Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Kurt Seyit, Şura ve Kara Sevda gibi izleyici tarafından tam not alan dizilerin yönetmenliğini yapan Hilal Saral Zemheri dizisi yönetmeni olarak seçildi.

Zemheri Dizisi Konusu

Dizinin başrol oyuncusu olan Firuze’nin babası inşaatta ustalık yapmaktadır. 13 kilinin can kaybettiği asansör faciasında tek suçlu babası olarak görülmektedir ve bu davadan dolayı ağır bir ceza almak üzeredir. Ama babasının hiçbir suçu olmadığını Firuze biliyordur. Babasını kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Yaşadığı bu zor yolda Ayaz ile karşılaşır fakat Ayaz verdiği ifade ile babasının tek suçlu olarak görüldüğünü bilmemektedir.

Dizi de Firuze ve Ayaz’ın aşkı asıl konusu olacaktır. Bu iki genci kader bir araya getirmiş ve kalplerine aşkı düşürmüştür. Ama kader yine bir oyun oynayacak bu iki genci kalplerinde ki bu büyük sevgi ateşi ile ayıracaktır. Ayaz annesinden dolayı Firuze den ayrılmak zorunda kalmıştır. Zehmeri böyle zor ve etkileyici bir aşk ateşidir.

Zemheri Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi yapımcısı AY Yapım, çekimler için İstanbul’u set haline getirecek, ilerleyen bölümlerde nerede çekimler yapılacağı bilinmemekte fakat Zemheri dizisi İstanbul da çekimleri yapılıyor. Peki Zehri oyuncuları kimlerdir?

Zemheri Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Zemheri Firuze (Ayça Ayşin Turan)

25 Ekim 1992 de İstanbul da doğmuştur. Ayça Ayşin Turan, 1.67 metre boyunda, 47 kilo ve Akrep burcudur. Çocukluk ve gençlik dönemlerini İstanbul da yaşamıştır. Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünü bitirerek üniversite hayatını tamamlamıştır. İlk oyunculuk ile ilgili eğitimini ise de Gazenfer Özcan dan almıştır. Ayça Ayşin Turan, ilk izleyici karşısına diğer bir tabir ile ilk kamera karşısına 2011 de yayınlanan Dinle Sevgili dizisi ile çıkmıştır. Daha sona bir dönem oldukça popüler olan Karagül dizisinde rol almıştır. 2015 yılında ise Şükrü Özyıldız ile birlikte Sevimli Tehlikeli filminde rol almıştır. Netflix de yayınlanan Hakan Muhafız dizisi ile ününü ülke dışına kadar çıkarmıştır.

Zemheri Ayaz (Alperen Durmaz)

Alperen Durmaz, 3 Kasım 1992 tarihinde Ankara’da doğmuştur. 27 yaşındadır. Alperen Durmaz, 1.83 metre boyunda, 73 kg ve Akrep burcudur. Ayça Ayşin Turan ile doğum tarihleri çok yakındır ve aynı burca sahiptirler. Saç rengi siyah, göz rengi kahverengidir. Üniversiteyi Ankara da Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü okuyarak tamamlamıştır. Oyuncu çocukluk ve gençlik dönemlerini doğup büyüdüğü şehir olan Ankara da geçirmiştir. İlk oyunculuk deneyimi ise de Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde aldığı rol ile başlamıştır. AY Yapım bünyesinde olan oyuncu, AY Yapıma ait bir çok dizi de rol almış ve Zemheri dizisi ile de almaya devam etmektedir.

Zemheri Berrak (Hazal Filiz Küçükköse)

Zemheri Ertan (Caner Cindoruk)

Aleyna Özgeçen

Zerrin Tekindor

Şebnem Dönmez

Engin Öztürk

Emir Çubuklu

Nihal Koldaş

Müfit Kayacan

İlkin Tüfekçi

Hakan Taşkıran

Eylük Kandemir

Aleyna Özgeçen

Lila Gürmen

Zemheri Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Zemheri dizisi Show Tv de yayınlanacak. Fragmanı yayınlanan dizi izleyici beğenisine sunulacak. 2020 yılının Ocak ayında Show Tv ekranlarında Zehmeri dizisini izleyebilirsiniz. Oyuncu kadrosu olarak çok zengin bir kadroya sahip olan dizi izleyici gözünde nasıl bir etki oluşturacak merakla bekliyoruz.

 Zemheri 1. Bölüm Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı