Oyuncu Kadrosu

Yeter Ali Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (TAM KADRO)

Ekranların sevilen karakterlerinden biri olan Özgürcan Çevik özellikle Şevket Yerimdar dizisinde izleyenlerin sevgisini kazandı. Daha sonra İkizler Memocan dizisinde başrol oynayan oyuncu 2020 yılında yayına girecek olan Yeter Ali dizisi oyuncu kadrosu içerisinde yer alıyor.

2020 yılının Şubat ayında izleyici ile Fox TV ekranlarında buluşacak olan dizi yapımcılığını Limon Film üstleniyor. Özgürcan Çevik’in başrol oyuncusu olarak izleyeceğimiz dizinin hazırlıkları başladı.

Daha önceden bir çok dizi ve film de oynayan tecrübeli oyuncu 2020 yılında Yeter Ali dizisi ile ekran karşısına tekrar gelecek. Yeter Ali dizisi yönetmen koltuğunu ise Bülent İşbilen ve Serap Danış ortak olarak paylaşacak.

Yeter Ali Dizisi Konusu

Özellikle Şevket Yerimdar dizisi ve sinemaya uyarlanan filmi ile tanıdığımız oyuncu, bu dizide bizlerin de geçmişte üstüne yakıştırdığı komik ve harbi oğlan karakterini canlandıracak. Yeter Ali dizisinde Alinin başına gelecek olan komik ve dramatik olaylar sahne alacak. Ali karakterinin yaşayacağı olaylar şimdiden merak edilmeye başladı.

Yeter Ali Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yeter Ali (Özgürcan Çevik)

Ekranların sevilen çocuğu Özgürcan Çevik, 24 Ekim 1983 yılında Ankara da doğmuştur. Ve şuanda 37 yaşının içindedir. Canlandırdığı karakterler ile de Ankara havasını taşıyan oyuncu, gençliğini ve Üniversite hayatını Ankara da geçirmiştir. Hacettepe Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği bölümünü okumuştur. Daha sonra hayalinde oyunculuk olan Özgürcan Çevik Bilkent Üniversitesinde Tiyatro ve Oyunculuk eğitimi alarak bu alanda tecrübeye sahip olmuştur. İlk olarak oyunculuk kariyerine ise Ankara Sanat Tiyatrosunda başlamıştır. Tiyatro oyunculuğundan sonra ekranların karşısına ilk olarak Fatih Harbiye dizisi ile çıkmış ve dizi de Onur karakterini canlandırmıştır. Ardından bir çok dizi ve film teklifleri gelen oyuncu bir çok dizi ve filmde oynamıştır.

Yeter Ali Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ekranların sevilen oyuncusu olan Özgürcan Çevik olunca dizinin ne zaman başlayacağım merak ediliyor. Komedi tadında olacak dizinin Şubat sonu gibi başlaması planlanıyor.

Yeter Ali Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi çekimleri şuanda başlamış durumda. Bir yaz şehri olan Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde çekimleri yapılacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı