1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik yorumları, kullanıcı yorumları aşağıda ki gibidir. Sizde Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik kullanıcı yorumları okuyarak, ürünü alıp almayacağınıza karar verebilir ve aklınızda soru işareti kalmadan bu ürün için notunuzu verebilirsiniz.

Aşağıda ki yorumlarda Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik yorumları okuyabilir ve sizde bir kullanıcı iseniz yorum yaparak bu ürünü almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz. Piyasada satılan ürünler arasında satış bakımından hatırı sayılan bu ürünü almak istiyor iseniz almadan önce kullanıcı yorumları okumakta oldukça fayda bulunmaktadır.

Satış Fiyatı: 139,90 TL

Bu akıllı saat ürünü Xiaomi markasının ürettiği ürünler arasında yer almaktadır. Ürünün performansı, dayanıklılığı, kullanışlı olması, sağlamlığı, uzun ömürlü olması bakımından değerlendirmeniz diğer kullanıcılara faydalı olacaktır.

Xiaomi Mi Band 2 Kullanıcı Yorumları:

  • Cemal C****: Saat stabil calisiyor degerleri dogru , ama uzun sure kullanmadim ekran isigi suan sonuk kaldi kullanamiyorum
  • Osman S****: Xiaomi’nin bir çok farklı ürününü severek kullanan biri olarak ,beni biraz yanıltan bir ürün oldu. Farklı bir kanaldan aldığım Xiaomi Mi band 2 ile karşılaştırdigimda ekran ışığı neredeyse yok gibi. (ilk aldığım günden beri süren bir hata) Diğeri ise bağlantı kopması ve bildirimleri iletmemesi.
  • Ferhat O****: Ürün bir süre sonra planlı eskitmenin kurbanı oluyor. Ne hikmetse garanti süresi biter bitmez ekran okunmayacak kadar sönükleşiyor. Yani çöp oluyor.
  • Anıl Kök***: Ürünü alacak arkadaşlar , 2 yıldır cihazı kullanıyorum.Cihazın ekranında ki parlaklık bitmiş vaziyette , yazılar görünmüyor , uzun kullanım düşünen varsa bunu dikkate alsın.Araştırdım birçok kişi benzer sorunla karşılaşmış.
  • Ferdi T***: Ürün bir süre sonra planlı eskitmenin kurbanı oluyor. Ne hikmetse garanti süresi biter bitmez ekran okunmayacak kadar sönükleşiyor. Yani çöp oluyor.
  • Yusuf E***: ekran parlaklığı yetersiz, bulutlu havada bile gün ışığında görünmüyor. Hatta arızalandımı diye şüpheye düşüyorum her seferinde.. kullanışlı ve fonksiyonel ama üst serilerini deneyip yada ekran okunabilirliğini görüp öyle alın derim..
  • Derya K***: Aralık ayından bu yana ürünü kullanmaya çalışıyorum! Dijital göstergeli saat olarak değerlendirecek olursak iyi, ekranda saati gösterebiliyor, bunun dışında bir performans beklemeyin, -sürekli bağlantı kopuyor, sürekli bu sorun olduğu için nabız, aktivite, adım, kalori vb durumlarınızı kontrol etmeniz çok mümkün değil. -gün sonunda bir bakacaksınız adım sayınız 0 🙂 alırken çok beklentim yoktu, sadece adımlarımı saysın diye çok para vermeye gerek yok dedim ama onu bile saymak, takip etmek pek mümkün olmuyor
  • Hikmet T***: İlk 6 ay sorunsuz bir şekilde kullandım. Fakat sonrasında önce kayış gevşedi ve cihaz sürekli kordondan çıkar oldu. Şu an metal kordon ile kullanmıyorum. Ama gündüz ekranı okumak imkansız ekran parlaklığı da çok düştü sadece akşamları ya da kapalı mekanda ekranı görebiliyorum. Alacaklar olanlar bu dezavantajları da düşünsün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir