Bilgi

Vatan Bilgisayar Sms İle Telefon Kredisi

Vatan bilgisayar telefon kredisi ve Fibabanka işbirliğindeki yeni bir kampanya geçtiğimiz aylarda karşımıza çıkmıştı. 2020 yılında da devam eden telefon kredisi kampanyası sayesinde vatan’dan kredi ile cep telefonu alımının önü açıldı. Dilerseniz tüm detaylarıyla konuyu başlıklar altında inceleyelim.

Taksitle telefon alımının yasaklanması dolayısıyla birçok kuruluş buna çözüm üretmeye çalışıyor. 2017 yılında hepsiburada – iş bankası ile birlikte alışveriş kredisi adı altında bir kredi kampanyası sunmuştu.  Daha sonra Denizbank telefon almak isteyenler için Kredi X ürününü duyurmuştu. Yakın zaman önce de vatan bilgisayar ile anlaşan fibabanka telefon almak isteyenler için güzel bir fırsat sunuyor. Tüm cep telefonları için peşin fiyatına 10 taksit yapılan vatan fibabanka telefon kredisinde, herhangi bir faiz yok.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Telefon Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sadece SMS ile başvuruların açık olduğu kampanya için telefonunuzun mesaj bölümüne VATAN yazıp ardından bir boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı yazarak 3422‘ye gönderin. Bu mesajın ardından mesajınızdaki TC Kimlik numaranızdan kredi geçmişiniz ve kredi notunuz kontrol edilecek. (Vatan SMS ile kredi başvurusunu doğru yaptıysanız ve kredi notunuz yeterliyse olumlu dönüş alacaksınız.) Kısa bir süre sonra kredi alıp alamayacağınızı belirten bir bilgilendirme SMS’i telefonunuza iletilecek. Fibabanka vatan (3422) sms ile faizsiz kredi başvurusu işte bu kadar kolay!

Gelen SMS olumlu ise şu şekilde olacaktır:

“Değerli müşterimiz, ihtiyaç kredisi ön başvurunuz alınmıştır. Başvurunuza devam etmek ve kesin başvuru sonucunu öğrenebilmek için satış temsilciniz ile görüşmenizi rica ederiz”

Bu durumda Fibabanka ile görüşüp sonucunuzu teyit ettikten sonra Vatan’a gidip istediğiniz cep telefonunu seçip bir vatan bilgisayar çalışanıyla başvurunuzu tamamlayın. (Bu esnada çalışan bilgilerinizi sisteme girip kontrolleri gerçekleştirecek) Telefonu teslim aldıktan sonra 10 ay boyunca taksitlerinizi Fibabanka’ya ya da anlaşmalı kurumlara ödeyebiliyorsunuz(PTT vs.).

Peki ya şartları neler?

  • Kampanyadan kişi başı sadece 1 cep telefonu alınabilir.
  • Fibabanka, kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Sorularınız varsa göndermekten çekinmeyin, esen kalın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bana bu mesaj geldı…..
    Degerli musterimiz, Bilgilerinizi teyit edemedigimiz icin basvurunuza su an icin olumlu yanit veremiyoruz. Detayli bilgi almak icin 444 88 88. Iyi gunler dileriz. Mersis No: 0209000780814852 B016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı