1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...

Sinbo SVC-3459 Çift Cyclone Elektrikli Süpürge

Sinbo SVC-3459 Elektrikli Süpürge yorumları, kullanıcı yorumları aşağıda ki gibidir. Sizde Sinbo SVC-3459 Çift Cyclone Elektrikli Süpürge kullanıcı yorumları okuyarak, ürünü alıp almayacağınıza karar verebilir ve aklınızda soru işareti kalmadan bu ürün için notunuzu verebilirsiniz.

Aşağıda ki yorumlarda Sinbo SVC-3459 Çift Cyclone Elektrikli Süpürge yorumları okuyabilir ve sizde bir kullanıcı iseniz yorum yaparak bu ürünü almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz. Piyasada satılan ürünler arasında satış bakımından hatırı sayılan bu ürünü almak istiyor iseniz almadan önce kullanıcı yorumları okumakta oldukça fayda bulunmaktadır.

Satış Fiyatı: 299 TL

Bu elektrikli süpürge ürünü Xiaomi markasının ürettiği ürünler arasında yer almaktadır. Ürünün performansı, dayanıklılığı, kullanışlı olması, sağlamlığı, uzun ömürlü olması bakımından değerlendirmeniz diğer kullanıcılara faydalı olacaktır.

Sinbo SVC-3459 Çift Cyclone Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları:

  • Ali İ****: gövde güzel ama hortum kalitesiz hemen ikiye katlanıyor.. çekiş gücü tatmin edici değil. sesi normal.
  • Fatma S****: Bu para anca böyle rezil edilebilir anca bu kadar çöpe atılırdı ne kalite var ne emiş gücü var bu paraya sadece süpürgeye benzeyen bi oyuncak geliyor
  • Ramazan T****: Bu para anca böyle rezil edilebilir anca bu kadar çöpe atılırdı ne kalite var ne emiş gücü var bu paraya sadece süpürgeye benzeyen bi oyuncak geliyor.
  • Halit T****: Aynı fiyata daha kaliteli ürünler var. gövdesi ve borusu ucuz plastikten üretilmiş.Sipariş gelince farkedebildim. 2000 w. olmasına rağmen emiş gücü oldukça zayıf.
  • Recep A****: siparis ettim geldi kutuyu açtım bi baktım hortumu orta yerinden ikiye bölünmüş ürün iyi ama çok zor bir süpürge aparatları tak çıkar çok zor iyi ama % 40 puan benden sanki neresinden tutsan kopacak yada kırılacak bir yeri benden 3 yıldız
  • Muhammet U****: Bu fiyata başka süpürge yoktu aldım. Hortum dikkat edilmezse katlanıyor bir de ayarlamalı boru gelmedi düz demir boru geldi. Emiş gücü idare eder; halıyı çekip kaldırmıyor ama fırçalı başlıktan ötürü halıdaki kedi tüylerini temizliyor. Dikkatli kullanılırsa bir iki yıl götürür.

2 Replies to “Sinbo SVC-3459 Çift Cyclone Elektrikli Süpürge

  1. yeni aldım fakat daha bir fikrim olmamasına rağmen sağlamlık bakımından da oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir