Oyuncu Kadrosu

Ramo Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Ramo dizisi oyuncuları oldukça geniş kadroya sahip. İlk bölümü tekrar çekilen dizi 14 Ocak günü yayınlanması bekleniyor. Yapımcılığını BKM Filmin üstlendiği dizi daha yayınlanmadan oldukça büyük merak içinde bırakmış durumda.

Ramo Dizisi Oyuncuları

Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Berk Hakman, Görkem Sevindik, Cemre Baysel, İlhan Şen, İdil Fırat, Yıldırım Gücük, Nilüfer Açıkalın, Sacide Taşaner, İlkay Kayku, Efsane Odağ, Rüzgar Aksoy, Hakan Salınmış, Haluk Cömert, Leyla Kader İlhan, Burak Tamdoğan, Burcu Cavrar, Deniz Gürzümar ve Nebil Sayın oyuncuları dizide rol alacak.

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ramo dizisi Adana da çekimlerine başlandı. Genellikle Adana ve çevresinde çekilmeyi planlanan dizi izleyici karşısına Adana havası ile çıkacak.

Ramo Dizisi Hangi Kanal da Yayınlanacak?

İzleyici karşısına Show TV ekranlarında çıkmaya hazırlanıyor. Dizi tanıtımları daha şimdiden dizinin oldukça iyi olacağını gösteriyor.

Ramo Dizisi Konusu

İki ailenin birbiri ile çatışması ve mücadelesi içinde iki gencin birbirine karşı duyduğu sevgi anlatılacak. Ramo dizisinde ise Adanalı Ramazan ile Avukat Sibel‘in aşkı anlatılacak.

Ramo Dizisi Karakterleri

Adanalı Ramazan (Murat Yıldırım)

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, Ramo karakterini canlandıracak. Dizi de ki ismi ise Adanalı Ramazan olarak anılacak.

Avukat Sibel (Esra Bilgiç)

Dizinin başrolünü Murat Yıldırım ile paylaşacak oyuncu olan Esra Bilgiç, Avukat Sibel karakterini canlandıracak.

İlker Aksum

Dizilerin vazgeçilmez oyuncuları arasında yerini koruyan oyuncu İlker Aksum.

Yiğit Özşener

Diziler de oldukça önemli roller de bulunan Yiğit Özşener Ramo dizisinin önemli karakterleri arasında yer alacak gibi gözüküyor. Ramo dizisinde şuanda hangi rolde oynayacağı belli değil.

Ramo dizisi oyuncu kadrosu, oyuncular netleştikçe ve oyuncu karakterleri açıklandıkça konuya eklenecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı