İntizar Türküleri

İntizar tarafından seslendirilen ve oldukça sevilen türküleri sizler için derledik. Derlediğimiz türküler arasında hem sadece kendi seslendirdiği, hemde düet olarak seslendirilen birçok parça bulunmaktadır. Bu parçalar en çok sevilen ve en iyi parçaları olarak sıralanmıştır. İntizar türküleri olarak en çok dinlenen den en az dinleme sayısına göre sıraladık.

Sizlerin de intizar türküleri ve intizar şarkıları hakkında güzel düşünceleriniz olduğunu ve sevdiğinizi düşündüğünüzü bilmekteyiz. Şimdi sizler için derlediğimiz intizar şarkılarını isim isim sıralayalım.

İntizar Ft. Serkan Kaya – Asla Bitmiyor

Gece bir başka güzel gündüz bir başka güzel Soğuyamıyorum ondan Düştüm aşkının içine üzüyor çok sevsem de Bazen kaçtım bu durumdan Her halimi biliyor Yine alttan alıyor Kalbimi okuyor sanki Bana aşkla sarılmadı Özenmedi korumadı Tanımak yetmiyor inan ki Seni bırakıp gitmeleri gözüm kesmiyor Yar muamma dedim ama buna yetmiyor Kırılsam da üzülsem de gözüm kesmiyor Sonsuz bir aşk benden sana asla bitmiyor Kırılsam da üzülsem de içim küsmüyor Sonsuz bir aşk benden sana asla bitmiyor

İyi Seyirler…İntizar – Ihlamurlar Altında

İntizar tarafından seslendirilen ve intizar sevenler için olmazsa olmaz şarkılar arasında yer alan ıhlamurlar altında şarkısı dinlemenizi tavsiye ederiz. Oldukça iyi ve güzel şarkı. Herkes tarafından sevilen sanatçılar arasında yer alan intizar bu şarkısında da oldukça güzel bir sözler ile süslemiştir.

İyi Seyirler..M.İkbal YILDIZ | CEO

Muhammet İkbal YILDIZ, ülkenin en iyi yazarlarından biridir. Halen haberler23.com yerel gazetesinde yazarlık yapmakta, iyi bir teknoloji uzmanı ve bilgisayar mühendisidir. Psikoloji dalında 35 sertifikası ile her türlü insanın algılayacak ve yorumlayacak tecrübeye sahiptir. Kimya, Matematik bölümleri okumuş ve Gürcü dili de bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir