İntizar – Arsız Gönlüm

Türkiye’de İntizar kadar kuvvetli sese sahip olan kadın sanatçıların sayısı parmakla gösterecek kadar azdır. Bu nedenden ötürü İntizar, değeri bilinen ve sıklıkla dinlenen ses sanatçıları arasındadır. Arsız Gönlüm, ünlü ismin sesisin kalitesinin net bir şekilde görülmesini sağlayan eserlerinden biridir. Şarkı 2002 yılında yayınlanmasına karşın günümüzde gerek sosyal medya paylaşımlarında gerek video platformlarında kendine yer bulmaktadır. İntizar Arsız Gönlüm sayesinde sevgiliye sitem edilmesini ya da içinde bulunan duydu halinin iletilmesini mümkün hale getirmektedir. Üstelik şarkının saz ezgileri, hissedilen duydu yoğunluğunun artmasını sağlamaktadır.


Böylece Arsız Gönlüm şarkısını İntizar sesi ile dinleyen kişiler, bu şarkıyı farklı sanatçılara yakıştırmakta zorluk çekmektedir.

Emre Karabulut

Emre Karabulut

Jet Fikir sitesinde bulunan kategorilerde yazarlık yapmaktayım.
Emre Karabulut

Latest posts by Emre Karabulut (see all)


Emre Karabulut

Jet Fikir sitesinde bulunan kategorilerde yazarlık yapmaktayım.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (YILDIZLARA TIKLAYARAK BU YAZIYA OY VEREBİLİRSİNİZ
Loading...
UYARI: Bu yazının tüm hakları jetfikir.com'a aittir. "www.jetfikir.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir