İntizar – Alamazsın ki

İntizar 1998 yılında çıkardığı Gelincik albümüyle pek çok dinleyici tarafından sevilmiştir. 90’lı yılların pop ve arabesk dünyasında önemli bir isme sahip olan İntizar yazdığı ve söylediği parçalarla da kendine belli bir hayran kitlesi oluşturmuş ve bu kitle tarafından takip edilmiştir. Yazdığı ve söylediği bazı şarkıların dizilerde kullanılması da onun ünlü olma sürecini hızlandırmıştır. Alamazsın ki parçası da İntizar’ın oldukça fazla dinlenen parçaları arasında yer almaktadır. Bu parça içerisinde diğer şarkılarında da oldukça fazla yer alan serzenişlere yer vermektedir.


Bir aşk serüvenini anlatan şarkı sevgiliye karşı sorulan sorulardan oluşmaktadır. İntizar Alamazsın ki parçasını sizde sitemizden diğer bütün şarkılarıyla birlikte dinleyebilir, yorumlarda bulunabilirsiniz.

Emre Karabulut

Emre Karabulut

Jet Fikir sitesinde bulunan kategorilerde yazarlık yapmaktayım.
Emre Karabulut

Latest posts by Emre Karabulut (see all)


Emre Karabulut

Jet Fikir sitesinde bulunan kategorilerde yazarlık yapmaktayım.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (YILDIZLARA TIKLAYARAK BU YAZIYA OY VEREBİLİRSİNİZ
Loading...
UYARI: Bu yazının tüm hakları jetfikir.com'a aittir. "www.jetfikir.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir