İntizar – Akıllı Deli

İntizar günümüze kadar Türk müziğine hem bestesiyle hem de sözleriyle pek çok müzik kazandırmıştır. Her parçasının birbirinden anlamlı olmasından dolayı İntizar’ın şarkıları da pek çok kitle tarafından beğenilerek dinlenmiş ve kendine ait belli bir hayran topluluğu oluşturmuştur. Akıllı Deli parçası da İntizar’ın pek çok kişi tarafından dinlenen şarkıları arasında yer almaktadır. Bu parça İntizar’ın Ömrüm Senindir albümünde yer almaktadır. İlk olarak müzik piyasasına Sibel Can’ın bir konserinde şarkı söylemesiyle atılan İntizar bundan sonra Ferdi Tayfur’un kendisine albüm yapmak istemesiyle üne kavuşmuştur.

İntizar Akıllı deli parçası içerisinde sözleriyle dikkat çeken mesajlar vermektedir. Sizler de İntizarın bu parçasını dinlemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Emre Karabulut

Emre Karabulut

Jet Fikir sitesinde bulunan kategorilerde yazarlık yapmaktayım.
Emre Karabulut

Latest posts by Emre Karabulut (see all)


Emre Karabulut

Jet Fikir sitesinde bulunan kategorilerde yazarlık yapmaktayım.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (YILDIZLARA TIKLAYARAK BU YAZIYA OY VEREBİLİRSİNİZ
Loading...
UYARI: Bu yazının tüm hakları jetfikir.com'a aittir. "www.jetfikir.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir