Fizy Premium Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Fizy üyelik iptali için yapılması gereken birkaç prosedür bulunmaktadır. Bu nedenle fizy premium üyeliği iptal etme konusu hakkında sizler için araştırdık, tüm detaylar aşağıdaki gibidir. Fizy, kullanıcılarına çevrimiçi bir şekilde video klip izleme ve müzik dinleme avantajlarını sağlamış olan bir programdır. Yayınladığı günden beri pek çok kişi tarafından beğenilen ve kullanılan bu uygulama, Turkcell abonelerine özel olarak tasarlanmıştır. İnternet kotalarının doldurulmaması amacı ile kullanıcılar Fizy’e abone olarak yararlanmaktadır.

Aylık olarak Premium satışları gerçekleştiren Fizy, fatura yansıtma özelliği ile Turkcell kullanıcılarına devamlı hizmeti yenileme hizmeti sunmaktadır. Sadece faturalı abonelere özel olmayan Premium seçeneklerinden faturalı hat sahibi olmayan kişilerde yararlanmaktadır. Alınan paketlerin sahip olduğu paket türüne göre iptal işlemi yaptırılmaktadır.

Fizy Üyelik İptali İçin Yapılması Gerekenler

İçindekiler

Yapılan Premium üyelik alışlarında satın alınan paketin türüne ve süresine bağlı olarak Fizy üyelik iptali yapılmaktadır. Satın alınan Premium üyelik iptali için birçok kısa mesaj yolu kullanılmaktadır. Örneğin yıllık alım yapılmışsa Fizy üyelik iptali için yapılması gereken ilk şey Turkcell müşteri hizmetlerinin aranmasıdır. Yıllık alınmış olan Fizy Premium üyelikler sadece müşteri hizmeti tarafından iptal edilmektedir.

Farklı birçok SMS kodu ile Fizy üyelik iptali işlemi yapılmaktadır. Her üyelik türünün sahip olduğu kodlar ile kullanıcılar satın almış oldukları paketin sahip olduğu kod ile üyeliklerini iptal edebilir. Fizy Premium ek üyelik iptali için kullanıcıların “IPTAL FIZY EK”, Fizy üyelik iptali için ise kullanıcıların “IPTAL FIZYPREMIUM” yazarak 2200’a SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderiminin ardından kısa bir süre sonra tarafınıza Fizy Premium üyeliğin iptal edildiğine dair mesaj gelmektedir.

App Store Fizy Üyelik İptali

iPhone marka telefona sahip olan kullanıcılar Fizy üyelik iptali işlemleri SMS göndermeden de yapabilmektedir. Cihazın ayarlar bölümünden iTunes ve App Store seçeneğine girdikten sonra karşınıza gelen ekrandaki Apple kimliğinizin üzerinde tıklayınız. Apple kimliğini gösterdikten hemen sonra karşınıza çıkan ekrandan aboneliklerinizi görüntüleyebilir, istediğiniz aboneliği iptal edebilirsiniz.

M.İkbal YILDIZ | CEO

Muhammet İkbal YILDIZ, ülkenin en iyi yazarlarından biridir. Halen haberler23.com yerel gazetesinde yazarlık yapmakta, iyi bir teknoloji uzmanı ve bilgisayar mühendisidir. Psikoloji dalında 35 sertifikası ile her türlü insanın algılayacak ve yorumlayacak tecrübeye sahiptir. Kimya, Matematik bölümleri okumuş ve Gürcü dili de bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir