Papara Hesap Kapatma, Hesap Silme

Türkiyenin en önemli online bankalarından olan papara hesap kapatma işlemleri hakkında tüm bilgileri araştırdık, işte tüm detaylar..

Nisan 2016 tarihinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu üzerinden almış olduğu “Elektronik Para Kuruluşu” olarak faaliyet verme izni ile Ağustos ayı içerisinde faaliyete başlamıştır. Papara, Türkiye’de ilk defa ön ödemeli bir kart üretip, kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

Günümüzde birçok web sitesi üzerinden alışveriş yapılabilmektedir. Alışveriş hizmetinin internete taşınması ile günümüzde ödeme şekillerinde de birçok değişiklik yapılmıştır. Bu bağlamda sizlere BDDK onaylı hizmet sunan Papara, ülkemizde en çok kullanılan bir elektronik ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. Pek çok kullanıcıların sanal ödeme yöntemlerinin içerisinde ilk tercihlerinin arasında bulunmasının sebebi, Paparanın 7 saniyede bir işlemleri yerine getirmesi ile hızlı işlemlere olanak sağlamasıdır.

papara hesap kapatma
papara hesap kapatma

Papara kullanıcıları sadece internet üzerinde bulunan alışveriş sitelerinin yanı sıra, günümüzün popüler olarak tercih edilmekte olduğu oyun siteleri üzerinden de alışveriş yapma imkânı sunmaktadır. Üstelik Papara para yükleme ve çekme işlemleri banka hesapları arasında 7/24 yapılmaktadır. Bu sebeple haftanın her günü ve günün her saati çevrimiçi alışveriş işlemleri ya da oyun sitelerine para aktarma gibi işlemleri yapabilmektesiniz. Peki, Papara hesap silme işlemleri nasıl gerçekleştiriliyor? Merak edenleriniz içinde hemen bahsedelim.

Papara hesap silme ile ilgili değişiklik taleplerinizi hızlı bir şekilde çözmek için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezini arayarak yardım alabilirsiniz.

Papara Hesap Silme İşlemleri

Ne yazık ki Papara hesap silme işlemleri sizi biraz uğraştıracaktır. Sizlere birkaç tık ile hesap silme özelliklerinden bahsetmek istedik fakat papara şirketinde böyle bir durum söz konusu değildir. Finansal açıdan önemli bir kurum olan Papara şirketi, hesap silme işlemleri için bir miktar ciddi adımlar ile ilerlemektedir. Bu sebep ile Papara hesap silme işlemini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar öncelikle müşteri temsilcileri ile görüşmek zorundadır. Müşteri temsilcileri ile yapılan konuşmalar sonucunda kullanıcılar isterlerse hesaplarını kullanmaya devam edebilir isterlerse de hesaplarını silme işlemini gerçekleştirebilir.

Güncelleme: 19.08.2019

M.İkbal YILDIZ | CEO

Muhammet İkbal YILDIZ, ülkenin en iyi yazarlarından biridir. Halen haberler23.com yerel gazetesinde yazarlık yapmakta, iyi bir teknoloji uzmanı ve bilgisayar mühendisidir. Psikoloji dalında 35 sertifikası ile her türlü insanın algılayacak ve yorumlayacak tecrübeye sahiptir. Kimya, Matematik bölümleri okumuş ve Gürcü dili de bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir