Arçelik S7534A Elektrikli Süpürge

Arçelik S7534A Elektrikli Süpürge

859 TL
6.7

Performans

7.0/10

Dayanıklılık

6.9/10

Kullanışlılık

6.5/10

Sağlamlık

5.9/10

Uzun Ömürlülük

7.4/10

Arçelik S7534A Elektrikli Süpürge yorumları, kullanıcı yorumları aşağıda ki gibidir. Sizde Arçelik S7534A Elektrikli Süpürge kullanıcı yorumları okuyarak, ürünü alıp almayacağınıza karar verebilir ve aklınızda soru işareti kalmadan bu ürün için notunuzu verebilirsiniz.

Aşağıda ki yorumlarda Arçelik S7534A Elektrikli Süpürge yorumları okuyabilir ve sizde bir kullanıcı iseniz yorum yaparak bu ürünü almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz. Piyasada satılan ürünler arasında satış bakımından hatırı sayılan bu ürünü almak istiyor iseniz almadan önce kullanıcı yorumları okumakta oldukça fayda bulunmaktadır.

Satış Fiyatı: 859 TL

Bu elektrikli süpürge ürünü Xiaomi markasının ürettiği ürünler arasında yer almaktadır. Ürünün performansı, dayanıklılığı, kullanışlı olması, sağlamlığı, uzun ömürlü olması bakımından değerlendirmeniz diğer kullanıcılara faydalı olacaktır.

Arçelik S7534A Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları:

  • Mustafa C****: Gayet uygun fiyata sahip oldum. Piyasanın altında olan ürün gelene kadar inanmadım ama istanbuldan Maraş’a 3 günde iyi paketlenmiş olarak geldiğinde ilk işim paketi açıp belgeleri ve süpürgeyi çalıştırıp kontrol etmek oldu ve ne kadar doğru karar verdiğimi anladım. Yalnız gönderilen fatura benimle aynı isimde İzmirli birisi adına kesilmişti.satıcıyı aradım bilgilendirdim özür dilediler bana doğru faturayı göndereceklerini söylediler.
  • Nuriye S****:Anneme hediye olarak aldım bugün bize ulaştı. Çok memnun kaldık en kısa sürede aynısından kendi evime de almayı düşünüyorum.
  • Cemil O****:Bu modeli bayisinden aldık. Evde denedik ve çekişini ve süpürme başlığını beğenmedik. Tekrar iade ettik. Ürünü beğenmedik ama müşteri ilişkileri ve iadede kolaylık konusunda arçelik e teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir